🔬⚛️🔎Продовжуються надзвичайно цікаві пригоди STEM-тижня 2024.
🥗🔎День 2 - "Досліджуємо їжу".
🍯На уроках довкілля учні 6 класів разом з вчителем Світланою Леонідівною досліджували джерела зміцнення імунітету та втілили у життя дуже цікавий проєкт "Природний еліксир здоров'я". Учні поглибили знання про властивості меду, ознайомилися з історичними даними про цілющу рідину, розв'язували задачі та кросворди про мед. Також на практиці в домашніх умовах навчилися розрізняти справжній мед від фальсифікату та познайомилися з різними іншими продуктами бджільництва.
🐝Здобувачі освіти отримали рекомендації по правилам зберігання меду, бо від цього залежать його цілющі властивості та якість. Пам'ятаємо про те, що ліки поруч! Вживаємо продукти бджільництва і будемо здорові!
🥗🆚🍔А наші наймолодші дослідники - першачки, разом зі своєю вчителькою Іриною Валентинівною досліджували продукти у проєкті "Як визначити корисну і шкідливу їжу".
🌞Ранкове вітання - це особливий ритуал для наших нушенят і вони роблять це дуже цікаво із використанням LEGO-цеглинок. Важливою під час дистанційного навчання є підтримка позитивних емоцій, а цей урок викликав їх цілу купу. Дітлахи розвивали критичне мислення за допомогою прийому "фішбоун", створювали метальну карту, активно читали та обговорювали тематичні питання. Не обійшлося і без моделювання. За завданням вчителя діти виробили моделі улюблених фруктів та овочів.
🥑🫒🥕Такі корисні уроки розвивають творчі здібності, прищеплюють дітям правильну культуру харчування та важливість збереження свого здоров'я.
🐝 В 4-А класі під керівництвом Інни Володимирівни пройшов STEM урок “Невідомий пахучо - медовий світ», який об’єднав багато предметів. На початку зустрічі були визначені питання, які цікавили учнів. Бджоли: друзі чи недруги? Яку роль відіграють вони в житті людини? Як мед впливає на здоров’я? Як вберегти бджіл від загибелі? Як відрізнити натуральний мед від штучного?
🫶Урок пройшов дуже весело та цікаво. Діти розповідали про те, що вони знають про бджіл. А команда “Біологи “ підготувала матеріал про будову бджіл (як комах), які бджоли живуть в одному вулику , яка температура потрібна малятам бджіл, який внесок у виробництво меду робить кожна бджола, закони у бджолиному вулику.
🔤Разом з командою «Мовознавці» діти прочитали казку Зденека Мілера «Як цуценя захотіло меду». Виконували звуковий аналіз слова бджола, добирали спільнокореневі слова до слова бджола. Активно читали анаграми, визначаючи назви комах.
📏Команда «Математики» запропонувала цікаві факти про бджіл крізь призму чисел ( розмір, вага, швидкість, дальність польоту). Учні розв’язували задачі і приклади.
🖼️«Мистецтвознавці» зацікавили усіх інформацією щодо пам’ятників, споруд де можна зустріти зображення бджіл, пасіки і пасічників. А також ми провели віртуальну екскурсію до музею бджільництва імені Л.І.Боднарчука (м.Київ). Усі діти виготовили аплікацію, або малюнок бджілки – трудівниці.
🍯З командою «Дослідники» ми провели досліди щодо визначення натуральності меду.
👍Цей цікавий захід допоміг розвивати спостережливість, пам’ять, мислення ,прагнення пізнавати і досліджувати, уміння аналізувати, робити висновки , збагатив словниковий запас, сформував соціальну компетентність (працювати в команді). STEM урок дуже сподобався учням. Мета уроку була виконана 100%!!!
Comments